Základní škola a Mateřská škola Razová
Razová 353
792 01 Bruntál

☎ 554 765 010

"Individuální přístup, angličtina od 1. ročníku, kreativita"

27.10.2018

Sportovní dopoledne

Dvě hodiny plné her, zábavy a pohybu si užili razovští školáci v pátek 26. října. Akce byla organizovaná k připomínce státního svátku – sto let od založení ČSR. Tělocvična byla plná radostného halasu a povzbuzování během mnoha více či míně netradičních sportovních disciplin.

Po úvodním běhu a rozcvičení následovaly zábavné štafety s uvazováním švihadel a převlékáním (jak jinak než našich žlutých razovských) triček.

Trefování míčkem do otevřených úst figuríny klauna, opětovné házení míčků na přesnost, tentokrát do švédské bedny, srážení kuželek, přetahy lanem a závody jezdítek – to byly další soutěže, do kterých se děti s radostí zapojily.

Na konci sportovního dopoledne pak čekala na všechny sladká odměna v podobě lízátek a na ty nejlepší také čokoláda a medaile. Zlato, stříbro a bronz v jednotlivých kategoriích předával žákům pan ředitel. Ve své závěrečné řeči pak popřál všem krásné podzimní prázdniny a nezapomněl připomenout významný svátek 28. října, den stoletého výročí založení Československa.

Karel Mašlík