Základní škola a Mateřská škola Razová
Razová 353
792 01 Bruntál

☎ 554 765 010

"Individuální přístup, angličtina, kreativita"

25.6.2018

 

Grandiózní úspěch žáka naší školy

Svoji školu a obec Razová nebývalým způsobem proslavil náš žák Sebastián K., když se stal letos v červnu vítězem krajské literární soutěže.

Ostravský městský obvod Mariánské Hory a Hulváky vyhlásil na počátku března 8. ročník literárního klání pro žáky základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií z celého Moravskoslezského kraje. Letošní téma znělo – Čerti ve škole. Z více než šesti set prací pak porota vybrala deset nejlepších.

Na slavnostní vyhlášení výsledků soutěže, které proběhlo 19.června v ostravském multikině Cinestar, byl pozván náš žák Sebastián, který přijel i se svou rodinou a kamarádem Matyášem. A zde se ke svému velkému a radostnému překvapení dozvěděl, že je se svou pohádkou s názvem „O čertovi v razovské škole“ nejen mezi deseti nejlepšími, ale že se stal dokonce absolutním vítězem.

Pro sebe a svou rodinu tímto získal týdenní pobyt v Hotelu Bauer s plnou penzí včetně vstupů do wellness a zábavního centra. A pro nás všechny pocit hrdosti, že žák naší školy dosáhl takového úspěchu.

Gratulujeme, Sebastiáne, a za reprezentaci školy a obce ti moc děkujeme!

Karel Mašlík