IMG_5330

DEN POHYBU

Den pohybu

Úžasné sportovní dopoledne prožili žáci naší školy ve středu 25.října, den před podzimními prázdninami. Jejich učitelé pro ně připravili celkem deset tradičních i netradičních disciplín, při jejichž zdolávání nechybělo úsilí, ale ani zábava a úsměv. Ve dvou kategoriích tak děti soutěžily ve skoku dalekém z místa, běhu do schodů, přeskocích přes švihadlo, slalomu mezi kužely, jízdě na koloběžce, sklapovačkách, šplhu na tyči, chytání rybek, skákání v pytli a dokonce v jízdě po schodech, kde jako dopravní prostředek posloužila zadní část těla.

Všichni soutěžící obdrželi sladké odměny a první tři v jednotlivých kategoriích také diplomy a medaile. A kdo že byli těmi nejlepšími? V kategorii mladších dětí s přehledem zvítězil Karel Skácel, následován Janem Kozůbkem a Laurou Scherzerovou. Mezi staršími nasbíral nejvíce bodů Michal Černohorský, druhé místo obsadil Tadeáš Orel a bronzová medaile ozdobila hruď Štěpána Molnára.

Radostný pocit z pohybu, který je pro děti tak přirozený, byl však tou největší odměnou nejen pro všechny malé sportovce, ale i pro jejich učitele.