Základní škola a Mateřská škola Razová
Razová 353
792 01 Bruntál

☎ 554 765 010

"Individuální přístup, angličtina, kreativita"

29.10.2017

Den pohybu

Úžasné sportovní dopoledne prožili žáci naší školy ve středu 25.října, den před podzimními prázdninami. Jejich učitelé pro ně připravili celkem deset tradičních i netradičních disciplín, při jejichž zdolávání nechybělo úsilí, ale ani zábava a úsměv. Ve dvou kategoriích tak děti soutěžily ve skoku dalekém z místa, běhu do schodů, přeskocích přes švihadlo, slalomu mezi kužely, jízdě na koloběžce, sklapovačkách, šplhu na tyči, chytání rybek, skákání v pytli a dokonce v jízdě po schodech, kde jako dopravní prostředek posloužila zadní část těla.

Všichni soutěžící obdrželi sladké odměny a první tři v jednotlivých kategoriích také diplomy a medaile. A kdo že byli těmi nejlepšími? V kategorii mladších dětí s přehledem zvítězil Karel Skácel, následován Janem Kozůbkem a Laurou Scherzerovou. Mezi staršími nasbíral nejvíce bodů Michal Černohorský, druhé místo obsadil Tadeáš Orel a bronzová medaile ozdobila hruď Štěpána Molnára.

Radostný pocit z pohybu, který je pro děti tak přirozený, byl však tou největší odměnou nejen pro všechny malé sportovce, ale i pro jejich učitele.