Základní škola a Mateřská škola Razová
Razová 353
792 01 Bruntál

☎ 554 765 010

"Individuální přístup, angličtina od 1. ročníku, kreativita"

25.11.2022

Adventní spirála a vánoční jarmark

Ve čtvrtek 24.11., pár dní před první adventní nedělí, proběhla v tělocvičně školy tradiční obnovená akce s názvem Adventní spirála.

Po úvodních projevech pana ředitele a pana starosty předvedli své úžasné vystoupení žáci naší školy, kteří nám pod vedením paní učitelek zazpívali a také zahráli na flétny.

Následovalo krátké povídání p. učitele Mašlíka o Vánocích a vánočních přáních a pak již děti postupovaly cestičkou ve spirále vytvořené ze smrkových větví, kde zažehly světýlko a vzaly si malou odměnu v podobě jablíčka.

Jako občerstvení byl připraven skvělý punč pro dospělé, neméně skvělý nealko punč pro děti a výborný štrúdl, po kterém se jen zaprášilo. Návštěvníci si mohli také zakoupit nádherné vánoční výrobky dětí a paní učitelek ze základní školy i obou našich pracovišť mateřské školy. Výtěžek z prodeje výrobků a občerstvení je příjmem SRPDŠ, které jej použije ve prospěch našich žáků při dalších akcích plánovaných v tomto školním roce.

Adventní spirála spojená s vánočním jarmarkem se vydařila a radost nám dělá také hojná účast dětí, rodičů, prarodičů, sourozenců i bývalých žáků školy.

Všem moc děkujeme.

FOTOGRAFICKÉ MINUTKY