Základní škola a Mateřská škola Razová
Razová 353
792 01 Bruntál

☎ 554 765 010

"Individuální přístup, angličtina od 1. ročníku, kreativita"

6.6.2022

Sportovní dopoledne ke Dni dětí

 

U příležitosti Mezinárodního dne dětí uspořádali pedagogičtí pracovníci naší školy sportovní dopoledne pro žáky všech ročníků.

Ráno jsme se sešli v tělocvičně, kde jsme si po slavnostním nástupu vysvětlili všechna důležitá pravidla, zásady bezpečnosti a plán činností. Po rozběhání a rozcvičení jsme se přesunuli na hřiště, kde už mezitím sluníčko a mírný vítr vysušovaly trávu po nočním dešti.

Na multifunkčním i fotbalovém hřišti absolvovali chlapci a děvčata, rozdělení do tří kategorií podle věku, spoustu zábavných her a soutěží. K těm patřil miniturnaj v míčových hrách („Sever proti Jihu“ a „branball“), kop na bránu, hod na bránu, hod na koš, střelba z praků na plechovky a střelba ze vzduchovek, za jejichž zapůjčení děkujeme Obecnímu úřadu Razová. Uskutečnilo se také několik nesoutěžních disciplín, jako hod míčku na cíl, přetahování lanem a další.

V závěru byli tři nejlepší v každé kategorii oceněni diplomy, medailemi a sladkými odměnami. Diplomu za účast a sladké odměny se ale nakonec dočkaly všechny děti, protože po celou dobu zápolily statečně, s nadšením a v duchu fair play.