Základní škola a Mateřská škola Razová
Razová 353
792 01 Bruntál

☎ 554 765 010

"Individuální přístup, angličtina od 1. ročníku, kreativita"

30.5.2018

Naši žáci na vybíjené v Krnově

Heroický výkon podalo 13 malých sportovců ze ZŠ Razová na turnaji ve vybíjené, který se uskutečnil ve středu 23.5.2018 na ZŠ Žižkova v Krnově. Razovští chlapci a děvčata odehráli  celkem sedm náročných zápasů proti soupeřům, kteří je vesměs převyšovali věkem i fyzickými parametry. Naši borci Eliška T., Pavla O., Honza K., Honza M., Karel, Láďa, Martin, Matyáš, Pavel O., Roman, Sebík, Štěpán a Tadeáš se však těžké konkurence velkých krnovských škol ani škol z Úvalna a Brantic nezalekli a svým zápalem i snahou zdatně vyrovnávali mnohé hendikepy. Kromě diplomu a odměn získali také cenné zkušenosti, jež hodlají využít v příštím ročníku tohoto turnaje, na který jsme již předem zváni. Moc se  těšíme a za reprezentaci naší školy děkujeme.