Základní škola a Mateřská škola Razová
Razová 353
792 01 Bruntál

☎ 554 765 010

"Individuální přístup, angličtina, kreativita"

30.5.2018

Naši žáci na vybíjené v Krnově

Heroický výkon podalo 13 malých sportovců ze ZŠ Razová na turnaji ve vybíjené, který se uskutečnil ve středu 23.5.2018 na ZŠ Žižkova v Krnově. Razovští chlapci a děvčata odehráli  celkem sedm náročných zápasů proti soupeřům, kteří je vesměs převyšovali věkem i fyzickými parametry. Naši borci Eliška T., Pavla O., Honza K., Honza M., Karel, Láďa, Martin, Matyáš, Pavel O., Roman, Sebík, Štěpán a Tadeáš se však těžké konkurence velkých krnovských škol ani škol z Úvalna a Brantic nezalekli a svým zápalem i snahou zdatně vyrovnávali mnohé hendikepy. Kromě diplomu a odměn získali také cenné zkušenosti, jež hodlají využít v příštím ročníku tohoto turnaje, na který jsme již předem zváni. Moc se  těšíme a za reprezentaci naší školy děkujeme.

 

21.5.2018

POZVÁNKA NA ŠKOLNÍ AKADEMII

 

Výstřižek 5

 

15.5.2018

Dne 13. 5. 2018 jsme ve spolupráci se základní školou připravili pro maminky, tety a příznivce naší školy besídku ke Svátku matek.

Všechny přítomné přivítal pan ředitel Mgr. Jiří Chmelík. Potom ukázaly všem své vystoupení děti ze ZŠ a po nich předvedly, co připravily natěšené děti z MŠ. Nejprve zazpívaly nově narozeným dětem a předaly dáreček malému Ládíčkovi Procházkovi, kterého maminka  přivedla mezi nás.  Ostatní  novorozence jsme pozdravili vzdušnou cestou s přáním pevného zdraví.

 Všechny  pozvané  maminky dostaly dárky v podobě vyrobených přání od dětí.

Nálada byla sváteční, všichni si mohli prohlédnout budovu školy, nové vybavení a vkusnou výzdobu všech prostor.

Kdo chtěl, mohl si  v klidu popovídat s přáteli u kávy, čaje či limonády ve třídě MŠ.

Na závěr jsme se přesunuli do tělocvičny na představení Babičky Dadly.

Jsme nesmírně rádi, že naše pozvání přijalo tolik žen.  Je  také moc dobře, že malé děti viděly, jak k sobě  všichni v obci  bez rozdílu věku nedílně patříme.