Základní škola a Mateřská škola Razová
Razová 353
792 01 Bruntál

☎ 554 765 010

"Individuální přístup, angličtina od 1. ročníku, kreativita"

22.6.2017

Zase jsme se letos naučili na plavání o něco více než loni. Parádně jsme si to užili a na poslední lekci jsme si trochu zařádili. (Pokračování textu…)

 

21.6.2017

Jaké druhy ovoce známe?  Co jsme ještě neochutnali ?  Tak to jsme si všechno pověděli a ochutnali  u nás ve školní jídelně.

(Pokračování textu…)

 

21.6.2017

Školní výlet

Konečně nastal ten očekávaný den (středa 14. 6. 2017) a my mohli vyrazit na školní výlet.

Autobusem od školy jsme vyjeli po trase Vrbno pod Pradědem – Mnichov, kde jsme se zastavili ve sklárně Jakub. Podívali jsme se, jak se fouká sklo a vyrábí se z něj skleničky, vázy nebo jiné pěkné výrobky.

Na bobové dráze ve Vrbně jsme si užili adrenalinového sjezdu na bobech a řádně se nasvačili. Tato část výletu se nám všem moc líbila.

Prošli jsme se Karlovou Studánkou, podívali se na vodopády a nakoupili si suvenýry.

Na Ovčárně bylo sice trochu chladněji, ale to nám vůbec nevadilo a zvesela jsme se vypravili na Chatu Barborka. Tam byl cíl našeho výletu. Poté nás už čekala cesta autobusem zpět do Razové.

 

(Pokračování textu…)

 

8.6.2017

Naše loutkové divadlo – 1. 6. 2017

Letos k MDD pro nás děti z MŠ a ZŠ paní učitelky do školy pozvaly loutkové divadlo. Všem se nám to moc líbilo. Byly tam moc hezké postavy: princezna Rozárka, loupežník, ježibaba, král, princ a jako hlavní role byl Kašpárek. Bylo to moc hezké.  

(Pokračování textu…)